Programul turului campionatului Ligii a V-a de fotbal seniori, sezonul 2015-2016

Programul turului campionatului Ligii a V-a de fotbal seniori, sezonul 2015-2016

DISTRIBUIȚI

Timp de citire: 3 minute

Programul turului ediţiei 2015-2016 la Liga a V a şi terenurile pe care se dispută jocurile au fost aprobate în Adunarea Generală a Asociaţiei Judeţene de Fotbal Hunedoara. Nu se admit modificări privind data  şi ora de desfăşurare a jocurilor, precum şi terenurile stabilite pentru meciuri, decât în cazuri excepţionale şi cu aprobarea în exclusivitate a Comitetului Executiv sau a Comitetului de Urgenţă al AJF Hunedoara.                                      

Etapa 1, 30 august

Zarandul Crişcior – Ponorul Vaţa

Mureşul Pricaz – Victoria Dobra

Cerna Lunca Cernii – CSC Ilia

Berianul Beriu  – AS Sântămăria Orlea

Agrocompany Băcia – Santos Boz

Măgura 2010 Pui – CS Ghelari

Unirea Gen. Berthelot – Cetate Răchitova

Etapa a 2-a, duminică, 6 septembrie

Victoria Dobra – Zarandul Crişcior

CSC Ilia – Mureşul Pricaz

AS Sântămăria Orlea – Cerna Lunca Cernii

Santos Boz – Berianul Beriu

CS Ghelari – Agrocompany Băcia

Cetate Răchitova – Măgura 2010 Pui

Ponorul Vaţa – Unirea Gen. Berthelot

Etapa 3-a, duminică,   13 septembrie

Victoria Dobra – Ponorul Vaţa

Zarandul Crişcior – CSC Ilia

Mureşul Pricaz – AS Sântămăria Orlea

Cerna Lunca Cernii – Santos Boz

Berianul Beriu  – CS Ghelari

Agrocompany Băcia – Cetate Răchitova

Măgura 2010 Pui – Unirea Gen. Berthelot

Etapa a 4-a, duminică, 20 septembrie

CSC Ilia – Victoria Dobra

AS Sântămăria Orlea – Zarandul Crişcior

Santos Boz – Mureşul Pricaz

CS Ghelari – Cerna Lunca Cernii

Cetate Răchitova – Berianul Beriu

Unirea Gen. Berthelot – Agrocompany Băcia

Ponorul Vaţa – Măgura 2010 Pui

Etapa a 5-a, duminică, 27 septembrie

CSC Ilia – Ponorul Vaţa

Victoria Dobra – AS Sântămăria Orlea

Zarandul Crişcior – Santos Boz

Mureşul Pricaz – CS Ghelari

Cerna Lunca Cernii       Cetate Răchitova

Berianul Beriu  – Unirea Gen. Berthelot

Agrocompany Băcia – Măgura 2010 Pui

Etapa a 6-a, duminică, 4 octombrie

AS Sântămăria Orlea – CSC Ilia

Santos Boz – Victoria Dobra

CS Ghelari – Zarandul Crişcior

Cetate Răchitova – Mureşul Pricaz

Unirea Gen. Berthelot – Cerna Lunca Cernii

Măgura 2010 Pui – Berianul Beriu

Ponorul Vaţa – Agrocompany Băcia

Etapa a 7-a, duminică, 11 octombrie

Ponorul Vaţa – AS Sântămăria Orlea

CSC Ilia – Santos Boz

Victoria Dobra – CS Ghelari

Zarandul Crişcior – Cetate Răchitova

Mureşul Pricaz – Unirea Gen. Berthelot

Cerna Lunca Cernii – Măgura 2010 Pui

Berianul Beriu  – Agrocompany Băcia

Etapa a 8-a, duminică, 18 octombrie

Santos Boz – AS Sântămăria Orlea

CS Ghelari – CSC Ilia

Cetate Răchitova – Victoria Dobra

Unirea Gen. Berthelot – Zarandul Crişcior

Măgura 2010 Pui – Mureşul Pricaz

Agrocompany Băcia – Cerna Lunca Cernii

Berianul Beriu  – Ponorul Vaţa

Etapa a 9-a, duminică, 25 octombrie

Ponorul Vaţa – Santos Boz

AS Sântămăria Orlea – CS Ghelari

CSC Ilia – Cetate Răchitova

Victoria Dobra – Unirea Gen. Berthelot

Zarandul Crişcior – Măgura 2010 Pui

Mureşul Pricaz – Agrocompany Băcia

Cerna Lunca Cernii – Berianul Beriu

Etapa a 10-a, duminică, 1 noiembrie

CS Ghelari – Santos Boz

Cetate Răchitova – AS Sântămăria Orlea

Unirea Gen. Berthelot – CSC Ilia

Măgura 2010 Pui – Victoria Dobra

Agrocompany Băcia – Zarandul Crişcior

Berianul Beriu  – Mureşul Pricaz

Cerna Lunca Cernii – Ponorul Vaţa

Etapa a 11-a, duminică, 8 noiembrie

Ponorul Vaţa – CS Ghelari

Santos Boz – Cetate Răchitova

AS Sântămăria Orlea – Unirea Gen. Berthelot

CSC Ilia – Măgura 2010 Pui

Victoria Dobra – Agrocompany Băcia

Zarandul Crişcior – Berianul Beriu

Mureşul Pricaz – Cerna Lunca Cernii

Etapa a 12-a, duminică, 15 noiembrie

Cetate Răchitova – CS Ghelari

Unirea Gen. Berthelot – Santos Boz

Măgura 2010 Pui – AS Sântămăria Orlea

Agrocompany Băcia – CSC Ilia

Berianul Beriu  – Victoria Dobra

Cerna Lunca Cernii – Zarandul Crişcior

Mureşul Pricaz – Ponorul Vaţa

Etapa a 13-a, duminică, 22 noiembrie

Ponorul Vaţa – Cetate Răchitova

CS Ghelari – Unirea Gen. Berthelot

Santos Boz – Măgura 2010 Pui

AS Sântămăria Orlea – Agrocompany Băcia

CSC Ilia – Berianul Beriu

Victoria Dobra – Cerna Lunca Cernii

Zarandul Crişcior – Mureşul Pricaz

 

Loredana JUGLEA

NICIUN COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

   DISCLAIMER
   Atentie! Postati pe propria raspundere!
   Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii